Daruj tandem paragliding, bačkory jsou pasé!

náhled článku

Ještě váháte nad vánočními dárky? Chcete být letos opravdu originální? Věnujte partnerovi, partnerce, mamince, tatínkovi nebo aktivním prarodičům něco, na co nikdy nezapomenou. Darujte jim pocit absolutní svobody a jednoduše je nechejte proletět na tandemovém kluzáku.

Tandem paragliding je nenáročný zážitek, nejsou potřeba žádné zvláštní zkušenosti či dovednosti. Zvládne to opravdu každý. Pasažér si pouze vychutnává nádherný let, kochá se pohledem na svět z ptačí perspektivy, bezpečně připoután ke zkušenému pilotovi. 

Základní tandemový let u MAC školy zakoupíte jen za 1 500 Kč. Tandem paragliding můžete darovat prostřednictvím dárkového poukazu, nebo formou "vytuněného" dárkového balíčku, takže už zbývá jen zabalit a šup pod stromeček.

Zde najdete veškeré informace a odpovědi na otázky o tandem paraglidingu. Pokud jste si již jistí, můžete rovnou přejít na objednání poukazu či balíčku.
 

Pokud váš obdarovaný touží po intenzivnějším zážitku nebo už dlouho sní o létání? Překvapte ho kurzem paraglidingu! Samostatné létání, to je jiná liga :) Samozřejmě i kurz paraglidingu můžete darovat formou dárkového poukazu, nebo jako exkluzivní dárkový balíček. 

Našimi pasažery byla např. sjezdařka Klára Křížová, nebo herci ze slovenského pořadu "Partička".

MAC škola paraglidingu – uvidíš svět s nadhledem!

Vložit komentář