First basic paragliding course in 2015.

náhled článku

Na první kurz sezóny to byl teda dost "vostrej" začátek! Ačkoliv počasí moc nepřálo, partičku taková maličkost nemohla rozházet. Na ty večírky, pár zaklínění pod kořenem a parakrůty budeme ještě dlouho vzpomínat. Jestli ty letošní kurzy budou mít vzestupnou tendenci... Amen s námi instruktory. Tak brzy někde na kopci!

Komentáře (3)

 1. avatar
  Jiří Štěpán

  Palec nahoru MAC škole, pozdravy instruktorům a partičce.
  Šlapání do kopce je záhul, ale ten let za to stojí. Jsem rád, že nemáme dolítáno,
  aspoň se můžem vrátit na místo činu!!!
  Už teď se třeste:-)

 2. avatar
  Petra Muszyńská

  Velké brvavóóó této škole !! Jedním slovem dokonalé, všichni a všechno a když už se Vám podařilo zvednout ze země naše prdelky tak už se zvednou všechny ,stačí jen toužit a ,,poslouchat ,, instruktory :-) Moc díky za vše :-*

 3. avatar
  Zbyněk Fojtíček

  Díky instruktorům za jejich profesionalitu a trpělivost s námi novici. Drželi jsme se hesla Zdendy "To pude" a ono to šlo. První vzlet je úžasný zážitek a doufám, že to bude gradovat. Díky i všem kurzistům, se kterých se stala skvělá parta a v podstatě nic nebyl problém. Ještě jednou všem díky a těm kteří stále váhají, mohu absolvování kurzu pod tímto profesionálním vedením jen doporučit.

Insert comment