Want to get newsletter from us?

náhled článku

Ahoj partičko,

léto už je skoro tady, sezóna dokonale vychlazeného piva, dokonale opálených těl a dokonalých výletů za létáním. A protože i my chceme být dokonalí, přicházíme s novinkou v e-mailové komunikaci s vámi. :)

Pokud jste v naši databázi e-mailových kontaktů a chcete, aby vám neunikly žádné důležité informace třeba o neplánovaných výletech "na počasí", kdy byste určitě litovali, že sedíte doma a ostatní nádherně létají, je potřeba zkontrolovat svoji e-mailovou schránku.

Od nynějška budeme všechny newslettery o akcích, výletech a novinkách zasílat prostřednictvím nového nástoje. Je možné, že váš webový e-mail nebo e-mailový klient označí naše zprávy jako propagační sdělení nebo spam. Proto je potřeba zkontrolovat následující.

Pokud používáte Gmail či Seznam, pravděpodobně najdete náš e-mail ve složce Promo akce nebo Hromadné. Pokud chcete, aby jste informace od nás měli vždy v primární složce příchozí pošty, musíte ručně e-mail přesunout a označit, že i následující zprávy mají být doručeny do stejné složky. Pokud by vám tento e-mail náhodou spadl do nevyžádané pošty, musíte vašemu e-mailu napovědět, že se o spam nejedná. 

Takže pro jistotu ještě jednou:
Mrkněte do své e-mailové schránky do hromadné pošty, spamu nebo promo akcí a pokud tam najdete náš nový e-mail, proveďte následující: v Gmailu jej přetáhněte z Promo akcí do složky Primární, v Seznamu z Hromadné pošty do Doručené. Pokud e-mail nevidíte, zkontrolujte složku Spam a e-mail z ní vytáhněte. 

Nejste ještě v naší databázi? Přihlaste se jednoduše zde v našem formuláři.

Hezký zbytek dne,
vaše MAC škola

Insert comment