Sky opening 2018

náhled článku

A je to tady, již tuto sobotu 21. 4. 2016 budeme otevírat Beskydské nebe na chatě na Červeném kameni u Kopřivnice!

Staří orli už sice stihli z jara něco polétat, ale zbytek je pořádně nadržený. Každopádně je potřeba novou sezónu kvalitně otevřít.

Občerstvení jako obvykle - bečky, maso od Ivoška. Má být pěkně, tak upečem i nějaký špekáček. K dispozici bude reaktor s lávovým kamenem, kde si případně každý může připravit i jiné dobroty. Bude se vybírat 100 Kč na občerstvení a pronájem chaty.

Chata se nachází pod lyžařskou sjezdovkou, která je z Kopřivnice vidět, mapa zde: http://www.mapy.cz/s/ddgH

K dispozici je cca 12 postelí, sprcha. Přednost mají těhotní, přestárlí, nemohoucí a staniční lékař Matěj :). Zbytek přespí na karimatce uvnitř budovy, nebo si postaví stan venku. Takže berte spacáky.

Ušní lalůčky potěší DJ Tragéd a samozřejmě, pokud máš hudební nástroj, určitě ho vezmi s sebou!

Jak to vypadalo na Otevírání nebe minulý rok se dozvíte z fotek dole :)

Těšíme se na Vás!

Insert comment