Zavírání nebe 2021

náhled článku

Letos to bude doslova bašta.

Na jeden ze základních kurzů k nám přijel Roman z jižních Čech, který má doma menší hospodářství a chová mimo jiné i divočáky. Když jsme jednou jeli po krásném létání na Straníku zpátky na základnu, celou cestu mi vyprávěl, jak pro známé sem tam udělá menšího divočáčka, pěkně upečeného, dole brambory, aby pěkně omastek kapal na ně, no krásně a květnatě povídal, až jsem dostal hlad. A představte si, Roman je takový kabrňák, že doveze takového kance i na Zavíračku!

Zavírání nebe se koná ve známém doupěti, lyžařské chatě na Červeném kameni v Kopřivnici v sobotu 9. 10. Příjezd libovolně v odpoledních hodinách.

Lokace chaty: http://www.mapy.cz/s/ddgH, chata se nachází na lyžařské sjezdovce, která je z Kopřivnice vidět. Případně Vám každý dobrý kopřivnický občan rád poradí, kudy se máte vydat.

Ubytování: K dispozici je 16 postelí na 3 pokojích. Přednost mají těhotní, přestárlí, nemohoucí a ti, co si zarezervují. Zbytek může přespat uvnitř budovy, pod krytým přístřeškem nebo postaví stan na louce. Takže berte spacák a karimatku.

Občerstvení: Kromě divočáka nebudou chybět bečky (pivovar Ogar a Kozlovice), oheň a reaktor s lávovým kamenem, kde si případně každý může opéct i své další dobroty.

Tak jo, těšíme se po delší době na pořádnou akci! :)

Komentáře (1)

  1. avatar
    Lucie Brablcova

    ???? spaní mám v autě... :)

Vložit komentář