Paragliding shop


Nové vybavení

Kvalita a bezpečnost vybavení je v našem sportu velmi důležitá. Proto v naší nabídce najdete především vybavení světově uznávaného výrobce MAC PARA Technology, se kterým úzce spolupracujeme a jsme také jejím oficiálním prodejcem. 

Paragliding bazar

Poohlížíte se po nějakém použitém vybavení, ale nechcete kupovat zajíce v pytli? Máte obavy, abyste nekoupili výbavu, která na fotce a v popisu vypadá úžasně, ale realita je zcela jiná? Nebo máte vybraný krásný nový padáček a chcete za rozumnou cenu prodat ten starý? Jste tu správně.

Při nákupu vám rádi poradíme s výběrem vhodného typu a velikosti vybavení, některé typy si u nás můžete i vyzkoušet, případně vás na novém padákovém kluzáku bezplatně "zaškolíme".

Pro absolventy naší školy paraglidingu poskytujeme slevu 3% při nákupu veškerého vybavení.

MAC PARA patří ke světové špičce ve svém oboru již od 90. let. V součastnosti ročně vyrobí přes 800 kluzáků, které putují na všechny kontinenty kromě antarktidy, protože tučňáky stejně lítat nenaučíme.

Úspěchy této společnosti asi nejlépe dokládá i skutečnost, že nejdelší let, který byl kdy na paraglidingovém kluzáku uletěn, byl právě s kluzákem od MAC PARA a hodnota tohoto výkonu je uctivých 507 km. Závodní tým má na svém kontě další 3 světové rekordy, a mnoho prvních umístění ve Světovém poháru paraglidingu.

Kompletní nabídku této firmy najdete na www.macpara.com nebo vám můžeme zaslat prodejní katalog. 

Můžeme vám nabídnout i splátkový prodej. Standartně jsou podmínky splátkového prodeje následující: polovinu částky zaplatíte při nákupu a zbývající část se splácí v měsíčních splátkách do jednoho roku (s navýšením 9% - 11% ze splácené částky podle doby splácení). Je možno dohodnout i jinou variantu.

Náš bazar jsme vytvořili hlavně pro ty z vás, kteří ještě nemají tolik zkušenosti a netroufají si vyhodnotit přehršel nabídek použitého vybavení na interenetu a jeho vhodnost pro daného potenciálního kupce. 

Všechny položky do našeho bazaru prověřujeme a vlkádáme pouze my, instruktoři MAC školy. A jak to funguje?

Prodejce nás kontaktuje se zájmem o prodej, my se s ním sejdeme, vybavení prověříme, zhodnotíme, pomůžeme navrhnout cenu a vložíme ho do našeho bazaru.

Pokud máte zájem o prodej vašeho staršího vybavení za odpovídající cenu, neváhejte nás kontaktovat na čísle 608 824 334, nebo vložte informace přímo do formuláře níže.

Vložit vlastní vybavení