Daruj tandem paragliding, jedinečný zážitek pod stromeček!

náhled článku

Ještě váháte nad vánočními dárky? Věnujte tandemový let na paraglidingovém kluzáku! Věnujte partnerovi, partnerce, mamince, tatínkovi nebo aktivním prarodičům něco, na co nikdy nezapomenou. Darujte jim pocit absolutní svobody a jednoduše je nechejte proletět na tandemovém kluzáku.

Tandem je nenáročný, nejsou potřeba žádné zvláštní zkušenosti či dovednosti. Zvládne to opravdu každý. Pasažér si pouze vychutnává nádherný let, kochá se pohledem na svět z ptačí perspektivy, bezpečně připoután ke zkušenému pilotovi. 

Základní tandemový let u MAC školy zakoupíte jen za 1 900 Kč. Tandem paragliding můžete darovat prostřednictvím dárkového poukazu, nebo formou "vytuněného" dárkového balíčku, takže už zbývá jen zabalit a šup pod stromeček.

Zde najdete veškeré informace a odpovědi na otázky o tandem paraglidingu. Pokud jste si již jistí, můžete rovnou přejít na objednání poukazu či balíčku.
 

Pokud váš obdarovaný touží po intenzivnějším zážitku nebo už dlouho sní o létání? Překvapte ho kurzem paraglidingu. Samostatné létání, to je jiná liga. :) Samozřejmě i kurz paraglidingu můžete darovat formou poukazu, nebo jako dárkový balíček. 

Našimi pasažery byla např. sjezdařka Klára Křížová, nebo herci ze slovenského pořadu "Partička".

MAC škola paraglidingu – uvidíš svět s nadhledem!

Komentáře (1)

  1. avatar
    Michal Galuška

    Základní kurz byl super. První výškový let z Javorového byl nezapomenutelný. Teď chci darovat zážitek.

Vložit komentář